Kursy

Kurs fotografii dla beauty

01-05-22 - Dodany przez - photek

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o fotografii i branży kosmetycznej. Jest dostosowany do potrzeb aspirujących modelek, wizażystów i fotografów. Kurs zapewni Ci możliwość nauczenia się robienia wspaniałych zdjęć ludzi, tworzenia zachwycających portretów i korzystania z różnych technik w postprodukcji.

Jak podkreślić piękno na zdjęciach?

Podczas fotografowania produktów kosmetycznych, makijażu lub jakichkolwiek innych treści związanych z urodą, kluczem jest uwydatnienie piękna na zdjęciach, tak aby obrazy były zarówno wizualnie przyjemne, jak i informacyjne. Ogólnie rzecz biorąc, łatwiej jest podkreślić piękno niż skorygować wady, dlatego warto zwrócić na to uwagę podczas robienia zdjęć. Istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby zwiększyć piękno zdjęcia. Obejmują one: - Oświetlenie i kompozycja - Czy Twoje zdjęcia są jasne, miękkie i płaskie? Czy mają dobrą głębię i teksturę? Jeśli nie, czytaj dalej i odkryj, jak poprawić jakość swoich zdjęć. - Pozę modela - W jaki sposób pozowanie uwydatnia produkt? Czy dobrze eksponuje produkt? - Ekspresja modela - Czy wyraz twarzy modela pasuje do nastroju lub celu zdjęcia?

Jak zrobić idealne zdjęcie urody?

Zanim zaczniesz fotografować piękno, poznaj produkt, który fotografujesz, w tym jego przeznaczenie i funkcję. Poznaj produkt wewnątrz i na zewnątrz, a to pomoże Ci określić, jaki typ zdjęcia najlepiej go przedstawi. Następnie wybierz odpowiedniego modela. Na przykład, jeśli prezentujesz krem nawilżający, chcesz znaleźć modela, który ma suchą skórę. Typ skóry modelki powinien odzwierciedlać produkt, który fotografujesz. Po wybraniu modelu, następnym krokiem jest stworzenie prostego rekwizytu i tła. Użycie prostego rekwizytu i tła pomoże utrzymać ostrość na produkcie i z dala od tła studia.

Jak fotografować paznokcie?

Jeśli robisz zdjęcia manicure, zacznij od ułożenia paznokci na kawałku czarnego aksamitu. Następnie sfotografuj paznokcie na czarnym tle. Jeśli fotografujesz zdjęcia pedicure, ułóż paznokcie na białym kawałku aksamitu. Następnie fotografuj paznokcie na białym tle. W obu przypadkach upewnij się, że źródło światła pochodzi z góry i z tyłu paznokci. Pomoże to stworzyć cienie i stworzyć efekt 3D.

Jak fotografować makijaż?

Jeśli fotografujesz makijaż oczu, ust lub twarzy, możesz go sfotografować na czarnym aksamicie. Jeśli fotografujesz makijaż oczu, upewnij się, że oczy modelki są całkowicie zamknięte. Jeśli fotografujesz makijaż ust, możesz nałożyć produkt na usta modelki lub użyć sztucznych ust. Jeśli fotografujesz makijaż twarzy, najlepiej jest nałożyć produkt na twarz modelki.

Jak fotografować włosy?

Jeśli fotografujesz fryzury, postaraj się, aby włosy modelki były mokre przed rozpoczęciem zdjęć. Mokre włosy nadadzą zdjęciu połysk i blask. Jeśli fotografujesz kolory włosów, użyj czarnej aksamitki. Jeśli fotografujesz produkty do pielęgnacji włosów, użyj białej aksamitki.

Jak fotografować ciało?

Jeśli fotografujesz ciało, możesz zrobić ujęcie od głowy do stóp. Możesz też skupić się na twarzy, dłoniach lub stopach. Możesz też zrobić ujęcie od pasa w górę. Jeśli fotografujesz makijaż dla ciała, skorzystaj z pomysłów wymienionych powyżej dotyczących fotografowania makijażu. Rozważ również fotografowanie przedmiotów takich jak balsamy, peelingi i olejki. Podsumowując, kluczem do każdej udanej sesji zdjęciowej jest planowanie. Zastanów się, co chcesz osiągnąć, jak chcesz, aby Twój model pozował, jak chcesz, aby wyglądało oświetlenie i jakie ustawienie chcesz zastosować. Im bardziej jesteś przygotowany, tym większe prawdopodobieństwo, że zrobisz świetne zdjęcia.